Laryngolog24.pl
Gabinet Stomatologiczny dr n. med. Irena Kowalska

O nas

Witamy na stronie internetowej laryngologa dr. Jana Kowalskiego, oferującego swoim pacjentom pomoc i wysoką jakość leczenia. Indywidualne podejście do każdej, leczonej przeze mnie, osoby oraz specjalizacja z zakresu otolaryngologii, profesjonalizm, długoletnie doświadczenie medyczne, to moja najlepsza wizytówka.

W miarę swoich możliwości staram się rozwiązać każdy problem zdrowotny, a z pacjentem nawiązać jak najlepsze relacje, by odpowiednio nim pokierować i nie pozostawić samemu z chorobą, cierpieniem. W razie dalszego leczenia, interwencji chirurgicznej kieruję moich pacjentów do konkretnych specjalistów, by otrzymali konkretną pomoc, wykonali zabiegi i badania, a przede wszystkim zaoszczędzili czas, pieniądze i niepotrzebne nerwy. W razie konieczności kieruję pacjenta do leczenia szpitalnego, na świadczenia z zakresu specjalistycznej opieki zdrowotnej, a także na świadczenia z zakresu diagnostyki, rehabilitacji leczniczej.

Wszelkie sugestie i oczekiwania pacjentów są dla mnie priorytetem, gdyż prowadzą do najlepszego efektu i pełnego zadowolenia. Natomiast metody leczenia dostosowane są do Państwa potrzeb pod względem medycznym i finansowym.

Specjalistyczne wyposażenie gabinetu umożliwia mi leczenie oparte na wysoko zaawansowanych technologiach diagnostycznych i zabiegowych. Koncentruję się na nowoczesnych metodach leczenia, stałym wdrażaniu nowinek technicznych, aby zapewnić jak najlepsze efekty. Staram się świadczyć usługi laryngologiczne na najwyższym poziomie. Dlatego jestem na bieżąco z wiedzą medyczną, dzięki aktywnemu uczestniczeniu w zjazdach, szkoleniach, kongresach oraz literaturze fachowej.

Rzetelna wiedza medyczna, liczne umiejętności pozwalające nawiązać kontakt z pacjentem i zdobyć jego zaufanie, zapewnić poczucie bezpieczeństwa, niezbędne dla skutecznej terapii oraz dotychczasowa działalność pozwoliły mi zyskać renomę na rynku usług medycznych. Dobra opinia pacjentów, wyleczonych i zadowolonych, zaowocowała stale się zwiększającym gronem osób, które wybierają moją osobę w razie problemów z gardłem, uszami czy nosem. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami świadczonych przeze mnie usług.


CopyRight © laryngolog 24 - Wszelkie prawa zastrzeżone